PL EN DE
herb.png
Hel-poczatek_polski.png
Przez Pryzmat Tolerancji - konkurs
Sobota, 21-07-2018 Opublikował/a: Dominika Garda Liczba wyświetleń: 723
PDF
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się

Zapraszamy wszystkie dzieci do 18 roku życia, przebywające 21 lipca 2018 r. (sobota) w Helu lub okolicy do udziału w konkursie plastycznym pt. "Przez Pryzmat Tolerancji". Konkurs odbędzie się w Helu na Bulwarze Nadmorskim w godz. 11:00 - 17:00.


Konkurs odbędzie się w ramach wystawy poświęconej życiu Ireny Sendlerowej, która będzie prezentowana na Bulwarze w dniach 20-22 lipca 2018 r.
Konkurs objął Patronatem Rzecznik Praw Dziecka Pan Minister Marek Michalak oraz Kawalerowie Orderu Uśmiechu: Pani Poseł Henryka Krzywonos-Strycharska oraz Pani Mirosława Kątna.
Rok 2018, decyzją Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej został ustanowiony Rokiem Ireny Sendlerowej. Włączając się w obchody poświęcone tej bohaterce, Helska Fundacja Sapere Aude przygotowała konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży zatytułowany „ ……. Przez Pryzmat Tolerancji”. Konkurs polega na wstawieniu w miejsce wykropkowanego miejsca w tytule konkursu słowa, które oddają rozumienie znaczenia tolerancji przez młodego człowieka oraz wykonanie pracy plastycznej z tym związanej.

 

Wyślij link mailem
PDF
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
g+.png
yo.jpg
newsletter-left.jpg
spacer-left.jpg
kamery-left.jpg
pogoda-left.jpg
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
 
1
2
3
4
5
6
 
1
2
3
4
5
6