PL EN DE
herb.png
Hel-poczatek_polski.png
Powiatowe Mistrzostwa Nauczycieli Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Badmintonie Drużynowym 17.01.2019
Niedziela, 20-01-2019 Opublikował/a: Norbert Górski Liczba wyświetleń: 356
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
grafika


Powiatowe Mistrzostwa Nauczycieli Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych
i Ponadgimnazjalnych w Badmintonie Drużynowym

 

 

W dniu 17 stycznia 2019 roku w Zespole Szkół nr 1 we Władysławowie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Nauczycieli Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Badmintonie Drużynowym o Puchar Starosty Puckiego, którego organizatorem był Powiatowy Ośrodek Sportu Młodzieżowego w Pucku.

20.01.2019 Badminton Nauczycieli 1

Przed oficjalnym otwarciem turnieju uczciliśmy minutą ciszy tragicznie zmarłego Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza.

20.01.2019 Badminton Nauczycieli 2

Oficjalnego otwarcia turnieju dokonała vice dyrektor Zespołu Szkół nr 1 Gabriela Czyż, która życzyła wszystkim zawodnikom zwycięstwa i gry fair play.

20.01.2019 Badminton Nauczycieli 3

Do turnieju zgłosiły się następujące szkoły:

Szkoła Podstawowa im. Maksymiliana Wilandta w Darzlubiu,

Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Pucku,

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Kłanino,

Zespół Szkół nr 1 we Władysławowie,

Szkoła Podstawowa im. Mariusza Zaruskiego w Pucku,

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego we Władysławowie,

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu

Sędzią głównym turnieju był Zbigniew Czajka, który bardzo sprawnie czuwał nad przebiegiem wydarzenia.

20.01.2019 Badminton Nauczycieli 4

Mecze rozgrywane były do trzech wygranych punktów.

20.01.2019 Badminton Nauczycieli 5

Każdy mecz budził bardzo dużo emocji nagradzanych wielokrotnie gromkimi brawami.

20.01.2019 Badminton Nauczycieli 6

Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

KATEGORIA KOBIET

20.01.2019 Badminton Nauczycieli 7

1 miejsce – Olga Fikus i Urszula Piktel (ZSO Hel)

20.01.2019 Badminton Nauczycieli 11

2 miejsce
– Lucyna Lenkiewicz i Barbara Dominiak (PCKZiU)
3 miejsce – Anna Blaszke i Małgorzata Wendt (SP Puck)

KATEGORIA MĘŻCZYZN

20.01.2019 Badminton Nauczycieli 12

1 miejsce – Lambert Lako Soli i Michał Pawlina (SP3 Władysławowo)

20.01.2019 Badminton Nauczycieli 10

2 miejsce
– Andrzej Śliwiński i Wiesław Oberzig (ZSP Kłanino)

20.01.2019 Badminton Nauczycieli 8

3 miejsce – Marcin Pawłowski i Norbert Górski (ZSO Hel)

KATEGORIA MIESZANA

1 miejsce – Joanna Czaja i Wiesław Oberzig (ZSP Kłanino)
2 miejsce – Lambert Lako Soli i Anna Derc (SP3 Władysławowo)
3 miejsce – Agnieszka Kwidzińska i Maciej Marzejon (SP Darzlubie)

20.01.2019 Badminton Nauczycieli 9

W klasyfikacji generalnej najlepszą drużyną została Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego z Władysławowa.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju z zwycięzcom jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje.

                                                                                             

                                                                                                                     Norbert Górski

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
odpady-logo.jpg
NEPTUN HELSKI.png
01 Banner Transmisja Sesji.png
Radni Miasta Helu 321x60.jpg
11909797_1155666237781477_199080145_n.jpg
wif nowei.png
Informacja Turystyczna_baner_300x60 px.jpg
Banner_do_internetu_Newsletter.jpg
epuap.gif
hotem-hel.jpg
g+.png
yo.jpg
newsletter-left.jpg
wirus.jpg
kamery-left.jpg
pogoda-left.jpg
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
30
31
1
2
3
4
5
 
1
2
3
4
5
6
 
1
2
3
4
5
6