{index_ob_css}{index_ob_js}

Spotkanie w sprawie nowych mieszkań

Ocena 0/5

16 listopada w Miejskiej Hali Sportowo Widowiskowej odbyło się spotkanie z mieszkańcami Helu zainteresowanymi wynajmem nowo budowanych mieszkań przy ulicy Kmdr. Zbigniewa Przybyszewskiego.
Podczas spotkania omówione zostały zawarte w regulaminie warunki jakie będą musiały spełnić osoby ubiegające się o przydział takiego mieszkania, a także kryteria wyboru osób, którym te lokale zostaną przydzielone.
Mirosław Wądołowski Burmistrz Helu wraz Zastępcą Burmistrza Jarosławem Pałkowskim odpowiadali na pytania mieszkańców.
Przypominamy, że propozycje zmian do regulaminu można składać do 25 listopada br., na adres e-mail: sekretarz@gohel.pl lub pisemnie złożyć w Urzędzie Miasta Helu.


Projekt regulaminu: https://bip.hel.eu/?wyswietl=3228


Dziękujemy za udział w spotkaniu.

Galeria zdjęć

2 4 5 6 7
powrót do kategorii
Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności