18 - 07 - 2022 Teatr w Remizie - "Kocham Bałtyk" Ocena 0/5 Zapraszamy na spektakl pt. "Kocham Bałtyk" w wykonaniu Agnieszki Przepiórskiej.
Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!