{index_ob_css}{index_ob_js}

Odwołanie piątkowej transmisji on-line

Ocena 0/5

Z przykrością informujemy, że 18 lutego nie odbędzie się cotygodniowa, piątkowa transmisja on-line.

Zachęcamy do przesyłania pytań, na które podczas kolejnych transmisji odpowie Burmistrz Helu lub współpracownicy biorący udział  transmisji.  

Pytania można wysyłać przez cały tydzień, nie tylko podczas transmisji, poprzez wiadomość SMS na nr tel. 735 954 362
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności