{index_ob_css}{index_ob_js}

Samorządy razem dla przyszłości

Ocena 0/5

Burmistrz Helu, po uroczystościach z okazji 105. rocznicy Zaślubin Polski z Morzem w Pucku, uczestniczył w spotkaniu w Polsat Plus Arena Gdańsk.
W pierwszej części spotkania wzięło udział około 200 samorządowców z województwa pomorskiego. Dyskusja dotyczyła wykorzystania środków z funduszy unijnych i została poprowadzona przez Jacka Karnowskiego, sekretarza stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, oraz Sławomira Nitrasa, ministra sportu i turystyki. Podkreślali oni znaczenie efektywnego wykorzystania dostępnych funduszy, które umożliwiają realizację kluczowych inwestycji w miastach i gminach, przyczyniając się do poprawy jakości życia mieszkańców.
Druga część spotkania odbyła się w ramach inicjatywy „Samorządy Naprzód!”, zainicjowanej przez Rafała Trzaskowskiego Prezydenta Warszawy i kandydata na Prezydenta RP, której celem jest wzmacnianie pozycji i niezależności samorządów.
Spotkanie stanowiło ważny krok w kierunku poprawy współpracy między administracją rządową a samorządami.

Galeria zdjęć

samrazem1 samrazem2 samrazem3 samrazem4 samrazem5 samrazem6 samrazem7 samrazem8
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności