{index_ob_css}{index_ob_js}

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Ocena 0/5

Szanowni Mieszkańcy,
z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia.
 
Niech ta radosna i wyjątkowa okazja przyniesie Wam wiele radości oraz harmonii w życiu osobistym i rodzinnych relacjach. Niech nadchodzący czas niesie ze sobą obfitość nadziei, optymizmu i pozytywnej energii. Niech każdy z nas znajdzie w sobie siłę do przezwyciężania trudności oraz determinację do osiągania nowych celów.
Wierzę, że te Święta będą dla nas czasem wspólnego dzielenia się życzliwością i pogodą ducha.
Mirosław Wądołowski
Burmistrz Helu

wielkanoc_2024 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności