{index_ob_css}{index_ob_js}

Pamiętaj, aby złożyć deklarację o uruchomionym źródle ciepła do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB).

Ocena 0/5

Właścicielu / Współwłaścicielu, Zarządco

budynku mieszkalnego i niemieszkalnego,

 

pamiętaj, aby złożyć deklarację o uruchomionym źródle ciepła do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB).

 

Możesz tego dokonać on-line wchodząc na stronę internetową: www.ceeb.gov.pl

lub w formie papierowej (wypełniony formularz można przesłać lub złożyć osobiście) w Urzędzie Miasta Helu.

 

Terminy składania deklaracji:

  • dla źródeł ciepła i spalania paliw uruchomionych przed 1 lipca 2021 r. - 30.06.2022 r.
  • dla źródeł ciepła i spalania paliw uruchomionych po 1 lipca 2021 r. - 14 dni od dnia uruchomienia

 

Dodatkowe informacje, wzory formularzy, informacje, instrukcje:

www.gunb.gov.pl/strona/centralna-ewidencja-emisyjnosci-budynkow

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności