{index_ob_css}{index_ob_js}

Posiedzenie Komisji ds. przyznawania nagród za osiągnięcia artystyczne.

Ocena 0/5

6 czerwca 2022 roku (poniedziałek) o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Helu odbędzie się posiedzenie Komisji ds. przyznawania nagród za osiągnięcia artystyczne.

                                         Przewodnicząca komisji

                                    /-/ Grażyna Janiak

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności