{index_ob_css}{index_ob_js}

Stypendia dla helskiej młodzieży

Ocena 0/5

Burmistrz Helu Mirosław Wądołowski oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Marek Chroń wręczyli stypendia najzdolniejszej młodzieży z Helu.
Uroczystość, która odbyła się w Urzędzie Miasta, była formą uhonorowania wysokich wyników w nauce oraz zaangażowania uczniów w rozwój osobisty.
Samorządowcy podkreślili, że przyznane wsparcie ma być motywacją do dalszego sięgania po naukowe laury.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności