Stypendia dla helskiej młodzieży
Burmistrz Helu Mirosław Wądołowski oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Marek Chroń wręczyli stypendia najzdolniejszej młodzieży z Helu.
Uroczystość, która odbyła się w Urzędzie Miasta, była formą uhonorowania wysokich wyników w nauce oraz zaangażowania uczniów w rozwój osobisty.
Samorządowcy podkreślili, że przyznane wsparcie ma być motywacją do dalszego sięgania po naukowe laury.

Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!