{index_ob_css}{index_ob_js}

"Pan Ząbek" - Marcin Połoniewicz

Teatr w Remizie

 

Marcin Połoniewicz "Pan Ząbek" - iluzjonista, magik na eventy, showman — występował na scenach teatrów, kabaretów i na festiwalach. Jego pokazy iluzjonistyczne mają niepowtarzalny styl i charakter. Dbając o wymagającego widza, w pokazach magicznych zawiera całą gamę emocji: trzyma w napięciu, zaskakuje, bawi. 

Marcin Połoniewicz o sobie:
Wcielam się w postać sceniczną "Pan Ząbka" już ponad od 24 lat, prezentując się na scenach teatrów, festiwali, czy też na małym ekranie.
Szersza publiczność w postaci rodziców, jak również dzieci, może mnie kojarzyć z takich programów telewizyjnych jak: "Mam Talent", "Mali Giganci", "My3", "Magicy z ulicy".
Wieloletnie doświadczenie teatralne i animacyjne pozwoliło mi wypracować własny styl pokazów. Stawiam na bezpośredniość i interakcje z publicznością, w swoich pokazach puszczam "oko" do widzów zapraszając ich do wspólnej zabawy.
Widzowie aktywnie uczestniczą w pokazie wcielając się w asystentów iluzjonisty, w zamian za co otrzymują brawa lub drobne upominki.
Stawiam na energię i dynamikę pokazu, reagując na zaistniałą sytuacje, czasami improwizując, co dodaje spektaklowi świeżości i oryginalność, w pokazie nie brakuje żartów i dowcipów sytuacyjnych.

Spektakl: "Król Cyrku":
Spektakl odwołuje się do bajki znanej wszystkim pod tytułem "Król Lew".
Król Cyrku, to alternatywna historia naszego bohatera, którego los potoczył się zupełnie inaczej i jako małe lwiątko trafia do cyrku, gdzie dorasta i jako dorosły lew staje się Królem Cyrku i gwiazdą areny.
Pan Ząbek wcielając się w dyrektora cyrku, którego na celu jest przygotować i wyszkolić naszego bohatera na artystę i władcę estrady. Oczywiście w postać Króla Lwa wcielają się osoby z publiczności.
Spektakl jest wszystkim co najlepsze w ulicznych pokazach Pana Ząbka, interakcja z publicznością, iluzja, popisy zręcznościowe, humor i odrobina grozy.

Roześmiane twarze dorosłych i dzieci są odpowiedzią, czy był to udany wieczór.
Był to pierwszy tego rodzaju występ w naszym Teatrze, po reakcji publiczności mamy pewność, że się podobało.