Narodowy Dzień Zwycięstwa
Wczoraj, pod Pomnikiem Obrońców Helu, wspólnie oddaliśmy hołd tym, którzy walczyli o wolność Polski i Europy. Była to chwila pamięci, zadumy i wspólnoty — przypomnienie, jak wielką wartością są pokój, wolność i odpowiedzialność za Ojczyznę.
Dziękujemy wszystkim Państwu za obecność i wspólne tworzenie wspólnoty pamięci.
Szczególne podziękowania kierujemy do:
przedstawicieli rodzin Obrońców Helu,
uczniów, nauczycieli i dyrekcji Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Obrońców Helu w Helu,
Pań nauczycielek: Aleksandry Muttke-Lamparskiej, Małgorzaty Strachanowskiej, Agaty Morawskiej i Patrycji Selin — za przygotowanie przemówienia okolicznościowego i opiekę nad częścią artystyczną,
Punktu Bazowania Hel oraz Komendy Portu Wojennego Gdynia — za wystawienie warty honorowej,
pocztów sztandarowych,
oraz wszystkich osób i instytucji współtworzących uroczystość.
Niech te fotografie pomogą nam jeszcze raz wrócić do tego dnia — odnaleźć siebie na zdjęciach i poczuć, że pamięć, patriotyzm i miłość do Ojczyzny budujemy razem.

Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!