Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej
Z okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej – 10 maja
Dziś chcemy z całego serca podziękować tym, którzy każdego dnia – często jeszcze przed wschodem słońca – dbają o porządek, czystość i estetykę naszych miast i miasteczek.
To właśnie Wy – cisi bohaterowie codzienności, strażnicy ładu i harmonii – sprawiacie, że ulice są przejezdne, parki zadbane, a przestrzeń wokół nas przyjazna do życia.
Dzięki Waszej ciężkiej pracy, wytrwałości i zaangażowaniu, Hel i inne miejscowości mogą być miejscami, do których chce się wracać – czystymi, bezpiecznymi i pięknymi.
W Helu promujemy turystykę regeneracyjną – taką, która służy nie tylko odwiedzającym , ale także miejscu i jego mieszkańcom, którzy ich goszczą
Wierzymy, że każdy, kto tu przyjeżdża, może zostawić po sobie coś dobrego – choćby porządek i szacunek dla otoczenia .
Nie zapominajmy, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za to, by Hel pozostał czysty, zadbany i pełen naturalnego uroku.
Zachęcamy: zostawiajmy miejsca, w których jesteśmy, choć odrobinę lepsze, niż je zastaliśmy.
Bo tylko współdziałając – mieszkańcy, turyści i pracownicy komunalni – możemy naprawdę zadbać o to niezwykłe miejsce, jakim jest Hel.
Z całego serca DZIĘKUJEMY wszystkim pracownikom gospodarki komunalnej – za ich codzienny trud , wytrwałość , poranne wstawanie i dbałość o nasze wspólne dobro.

Dodaj komentarz
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!